Манчестер Сіті погодив трансфер хавбека Ноттінгем Форест Андерсона за 116 мільйонів фунтів

Півзахисник пройде медогляд у США перед переходом

Эллиот Андерсон. Фото - Getty Images

Манчестер Сіті погодив трансфер півзахисника Ноттінгем Форест Елліота Андерсона. Сума угоди становитиме 116 мільйонів фунтів.

Після довгих переговорів сторони все ж таки дійшли згоди. Раніше Лісники відхилили пропозицію Городян у розмірі 106 мільйонів фунтів (понад 120 млн євро) плюс бонуси. Із самим гравцем Манчестер Сіті домовився про контракт до літа 2031 року.

Андерсон попросив керівництво Ноттінгема прийняти пропозицію Городян. Попереду на хавбека чекає медогляд у США. Наразі Елліот виступає у складі збірної Англії на чемпіонаті світу-2026, де зіграв два матчі.

23-річний Андерсон перейшов в Ноттінгем Форест влітку 2024 року з Ньюкасла за 41,2 мільйона євро. Другий сезон поспіль хавбек є ключовим гравцем у центрі поля Лісників. У минулій кампанії-2025/26 він провів 50 матчів у всіх турнірах, записавши на свій рахунок чотири голи та п’ять результативних передач.

Манчестер Сіті фінішував на другій позиції у турнірній таблиці АПЛ, але при цьому виграв Кубок Англії та Кубок ліги. Після завершення сезону посаду головного тренера залишив Пеп Гвардіола, який працював із командою протягом десяти останніх років.



Джерело: Фабрицио Романо

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться