Гвардіола – про поразку від Арсеналу: підготовка виявилася недостатньою, ми теж люди

Городяни втратили шанс завоювати Кубок Англії.

Хосеп Гвардиола, Фото - Getty Images

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола поділився думкою про півфінальний матч Кубка Англії, в якому його команда поступилася лондонському Арсеналу (0:2). За словами іспанця, його підопічні не викладалися на полі всі 90 хвилин.

“Нам не вдалося провести хороший виступ, підготовка виявилася недостатньою. Якщо ви не викладається в півфіналі Англії протягом усіх 90 хвилин, то подібне може статися. Гра вийшла не надто гарною, ми теж люди. Суперник же відіграв здорово, таке трапляється”, – заявив Гвардіола.

“Єдиний жаль полягає в тому, що ми відіграли перший тайм не так, як другий. Нам потрібно було змінити свій підхід, але не вийшло”.

Головний тренер Арсеналу Мікель Артета після матчу залишився задоволений своїми підопічними, але похвалив і Манчестер Сіті, назвавши їх “кращими в Європі в позиційній грі”.

Каноніри повели в рахунку в середині першого тайму після точного удару П’єра-Емеріка Обамеянга. Після перерви Городяни створили кілька гольових моментів, але відігратися команді Пепа Гвардіоли не вдалося.

На 71-й хвилині матчу Арсенал подвоїв перевагу. Обамеянг реалізував вихід один на один з Едерсон і встановив остаточний рахунок поєдинку.

У фіналі Кубка Англії Арсенал зіграє з переможцем поєдинку Манчестер Юнайтед – Челсі.


Чемпіонат Англії

Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться