Хосеп Гвардиола. Фото - Getty Images
Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола після перемоги над Брайтоном (5:0) повідомив про те, що команда добилася участі в Лізі чемпіонів в наступному сезоні. За словами іспанця, він сподівається на успіх апеляції Городян з приводу своєї дискваліфікації.
“Ми виконали одне неймовірне завдання – математично кваліфікувалися до Ліги чемпіонів. Для нашого клубу це мінімальна вимога. Наші гравці робили це протягом останніх шести або семи років”, – заявив Гвардіола.
“Ми заслуговуємо на те, щоб грати в Лізі чемпіонів, тому що довели це на полі. Сподіваюся, в понеділок УЄФА дозволить нам виступати там, адже гравці цього досягли. Дуже сильно хочу вірити в успіх апеляції”.
Нагадаємо, Городяни були виключені з двох найближчих розіграшів Ліги чемпіонів через порушення правил фінансового фейр-плей. Крім того, клуб був оштрафований на 30 мільйонів євро. Спортивний арбітражний суд (CAS) винесе рішення у справі Манчестер Сіті 13 липня.
Англійський клуб подав апеляцію на це рішення ще в лютому, однак CAS отримав можливість розглянути її лише влітку. На початку червня протягом трьох днів суд вивчав доводи Ман Сіті по відеоконференції.
Якщо рішення Судової палати УЄФА залишать в силі, клуб дограє поточний розіграш Ліги чемпіонів, однак не зможе взяти участь в двох наступних. Від рішення суду також залежить доля сезону в Прем’єр-лізі: у разі, якщо Сіті заборонять грати в єврокубках з наступного сезону, їх місце в Лізі чемпіонів займе п’ята команда в турнірній таблиці АПЛ (зараз – Манчестер Юнайтед).
Джерело: Sportarena.ua