Журналіст ESPN Марк Крігель розповів про те, як поділять гонорар за бій між чемпіоном WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександром Усиком (20-0, 13 КО) та чемпіоном WBC Тайсоном Ф’юрі (32-0-1).
«Це буде 50 на 50. Сьогодні я розмовляв з Бобом Арумом, і він сказав, що це само собою зрозуміле. Інші мої джерела також підтверджують це. Отже, ми маємо один спірний пункт, який повністю виключено. Це приємна новина для мене, яка доводить, що бій відбудеться».
Глава Top Rank Боб Арум заявив, що бій між Ф’юрі та Усиком можуть провести 11 чи 18 лютого на Близькому Сході – Саудівська Аравія, Катар чи ОАЕ.
Менеджер Усика – Егіс Клімас стверджує, що бій між українцем та Ф’юрі можуть провести наприкінці цього чи на початку наступного року на Близькому Сході.
Раніше Ф’юрі доручив своїм промоутерам повідомити Світову боксерську раду, що він не збирається звільняти титул і завершувати кар’єру.
Нагадаємо, що Ф’юрі вимагає 500 мільйонів доларів за об’єднавчий бій із Усиком. Також Ф’юрі заявив, що дає термін сім днів усім зацікавленим людям, хто хоче організувати його бій із Усиком. В іншому випадку Тайсон не повернеться на ринг.
Одразу після перемоги у реванші над Джошуа Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі. За підсумками всіх дванадцяти раундів Усик переміг Джошуа роздільним рішенням суддів.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться