Президент UFC Дана Вайт різко висловився на адресу голови промоутерської компанії Top Rank Боба Арума. За його словами, бажання промоутера організувати бій Василя Ломаченка і Теофімо Лопеса з глядачами занадто поспішне.
“Ніхто не дивиться бої Top Rank по телевізору, а він ще сподівається побачити фанатів на арені? Цей мудак каже, що його бій відвідають глядачі, але до цього висловлювався, що я занадто кваплю події”, – заявив Дана Вайт.
“Боб Арум – осел. Я крокую попереду, а він слідом за мною. У [Top Rank] 300 тисяч глядачів, звідки у нього візьмуться шанувальники?”
Раніше Боб Арум заявив, що поєдинок українця Василя Ломаченка проти Теофімо Лопеса повинен пройти у вересні, а у нього є надія на присутність глядачів на трибунах.
До цього промоутер пропонував варіант з організацією об’єднавчого бою в легкому дивізіоні на відкритій місцевості, але з глядачами.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться