Суперважковаговик Олександр Усик прокоментував інформацію про свій можливий перехід до UFC.
Українець зізнався, що його відповідь про готовність перейти у змішані єдиноборства була жартом, але за хороший гонорар він розгляне такий варіант.
«Часто жартую з журналістами. Кажу якісь неможливі речі. Коли мене запитали в той вечір про плани, я сказав, що хочу спробувати себе в UFC. І всі написали, що я переходжу туди. Це просто думки», — пояснив Усик.
«Я ще не все зробив в боксі, що запланував. Переходити в інший вид спорту, не закінчивши у своєму, не збираюся. Боротьбою я займаюся тільки для себе. UFC — швидко зростаючий вид спорту, де багато хлопців проявляють себе. Але поки не збираюся переходити туди. Запропонують божевільний контракт — я подумаю».
Наступним суперником Усика має стати Джо Джойс, але сторони боксерів поки далекі від узгодження фінансових деталей бою.
Після переходу в суперважку вагу українець здобув дві перемоги — над Чаззом Візерспуном і Дереком Чісорою.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться