Шейн Ф’юрі, брат екс-володаря титулу WBC Тайсона Ф’юрі (34-1-1, 24 КО), прокоментував майбутній реванш “Циганського короля” з чемпіоном WBO/WBA/IBO/WBC у хевівейті Олександром Усиком (22-0, 14 КО) .
“Добре те, що цей бій можна виграти наступного разу. Вийде чи ні – це вже різні речі. Тайсон бився неправильно, ми билися неправильно, так що тепер він знає, що все по-іншому, так що подивимося. Я вважаю, що набагато легше сказати, ніж зробити, підійти до такої людини і вчепитися в неї.
“Це був хороший близький бій. Іноді я дивлюся його і думаю, що переміг Усик, іноді я дивлюся його і думаю, що переміг Тайсон, і це правда. У будь-кого, хто бачить інше, є для цього підстави”.
“Він справді бився неправильно. За тиждень до події або за два тижні ми всі сіли, і я пояснив, що нам треба робити. Я справді думаю, що Тайсон переможе його в наступному бою”.
Нагадаємо, в ніч з 18 на 19 травня Усик завдав Тайсону Ф’юрі першої поразки у професійній кар’єрі в бою, який пройшов на Kingdom Arena в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). Перемогу було присуджено українцю роздільним рішенням суддів: 115-112, 113-114 та 114-113.
Між Усиком та Ф’юрі укладено угоду на повторний поєдинок. Циганський король офіційно активував опцію реваншу. Другий бій Олександра та Тайсона відбудеться 21 грудня 2024 року в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).
Президент WBC Маурісіо Сулейман заявив, що добиватиметься запровадження відеоповторів у цьому поєдинку. Олександр Усик готуватиметься до реваншу у тренувальному таборі у Валенсії.
Джерело: Seconds Out
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться