Дэвид Хэй, фото - Getty Images
Екс-чемпіон світу у двох вагових категоріях Девід Хей порівняв себе з володарем титулів WBA/WBO/IBF/IBO Олександром Усиком. Американець вважає, що на піку своєї форми зміг би відправити українця в нокаут.
“Я хотів би вірити, що у свої найкращі роки я б переміг Усика. Я говорю про себе часів бою з Маккарінеллі або Мормеком, з тими швидкістю і таймінгом. Мені завжди подобалося битися з лівшами, я потрапляв правою. Якщо подивитися поєдинок Беллью з Усиком, то Тоні контролював бій, поки залишався в ньому. Якби він був молодшим і свіжішим, то міг би виступити набагато краще. Якщо поставити замість Беллью пікового мене, то я однозначно думаю, що достроково побив би цього хлопця”.
“Звичайно, зараз Усик – інша людина, він суперважковаговик. Він набрав вагу, видав приголомшливі бої. Його поєдинок з Дереком Чісорою був дуже близьким. Там він вирвав перемогу на тоненького. Коли я бився з Дереком, то нокаутував його за п’ять раундів. Так що у нас були однакові суперники… Усик нокаутував Беллью, а Тоні двічі відправив у нокаут мене”.
“Я був би впевнений, виходячи на бій з ним. Це було б складно, важко, але я знайшов би спосіб підібратися до нього. Я б не дозволив йому робити деякі речі, які він робить з великими супертяжами. Він би не зміг робити зі мною те, що робив з Ентоні Джошуа, бо я набагато швидший”, – заявив колишній боксер.
Девід Хей завершив кар’єру у 2018 році. Титул чемпіона світу британець втратив у бою з Володимиром Кличком. Далі Хей переніс операцію на плечовому суглобі, після чого двічі програв Тоні Беллью і завершив професійну кар’єру з 28 перемогами при 4-х поразках.
Раніше повідомлялося, що Хея звинувачують у замаху на життя людини. За словами потерпілого Нікеші Джало, колишній боксер підійшов до чоловіка, схопив його за горло та погрожував убивством. Сам Хей заявив на суді, що лише поговорив з Джалою і поклав йому руку на плече.
Джерело: Sportarena.ua