Sportarena

Гірн: Джошуа кинув пояси, бо розчарувався у системі

Ентоні охопили емоції

Гірн: Джошуа кинув пояси, бо розчарувався у системі - Бокс

Эдди Хирн и Энтони Джошуа, фото - Getty Images

Промоутер Едді Гірн пояснив скандальні дії екс-чемпіона світу Ентоні Джошуа після бою-реваншу з українцем Олександром Усиком. Нагадаємо, британець викинув два чемпіонські пояси за межі рингу.

“Він довгий час утримував ці пояси, і керівні органи взяли з нього багато грошей і наклали на нього багато зобов’язань. Я думаю, що він втратив більшу частину віри в систему, йому більше не така цікава боротьба за пояси. Я думаю, він просто хоче боротися за задоволення та кинути виклик самому собі”.

“Багато в чому це було розчарування. Він пішов з рингу, боячись зробити дурний вчинок. Але змусив себе повернутися і взяти слово. Але це були тільки чисті емоції. Це було просто від душі”.

Джошуа вибачився за вчинок після бою, розповівши, що зайві емоції надломили його. Ентоні назвав Усика «феноменальним талантом» і визнав свою поразку.

Дивіться також: Усик – Джошуа: повне відео бою

За підсумками всіх дванадцяти раундів Усик переміг Джошуа роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115.

Українець здобув двадцяту перемогу на професійному рингу. Для Джошуа друга поразка від Усика стала третьою в кар’єрі.

Нагадаємо, перший поєдинок між Усиком та Джошуа відбувся восени 2021 року. Тоді українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena