Мурат Гассиев, ria.ru
Російський суперважковаговик Мурат Гассієв заявив, що його не вразила перемога Ділліана Уайта над Олександром Повєткіним.
На його думку, Уайт не володіє арсеналом навичок, з якими не можна впоратися.
“Ділліан Уайт знаходиться в десятці найсильніших, може бути, на шостому або сьомому місці, але він не лідер. Після його бою з Повєткіним залишилося неприємне враження. Я якось не думав про те, щоб вийти на Ділліана. Подивившись бій, чесно скажу, нічого особливого в ньому немає. Це людина, з якою можна боксувати, яку можна перемагати – було б бажання”, – сказав Гассієв.
“На даний момент я б точно не погодився на такий бій, тому що мені ще потрібно провести кілька боїв. А так, проведу два бої і буду готовий боксувати з ним, а також з будь-яким боксером з першої десятки. Бажання у мене величезне, амбіції величезні. Головне, щоб були можливості і були бої. Я хочу швидше повернутися на ринг і показувати хороший бокс”.
У минулому році Гассиев дебютував в суперважкій вазі, нокаутувавши швейцарця Нурі Сефері в першому раунді.
У 2018 році росіянин програв Олександру Усіку в бою за звання абсолютного чемпіона світу в крузервейті.
Джерело: Sportarena.ua