Sportarena

Гассієв: “В Уайті немає нічого особливого, його можна перемагати”

У минулому році росіянин дебютував в хевівейті

Гассієв: "В Уайті немає нічого особливого, його можна перемагати" - Бокс

Мурат Гассиев, ria.ru

Російський суперважковаговик Мурат Гассієв заявив, що його не вразила перемога Ділліана Уайта над Олександром Повєткіним.

На його думку, Уайт не володіє арсеналом навичок, з якими не можна впоратися.

“Ділліан Уайт знаходиться в десятці найсильніших, може бути, на шостому або сьомому місці, але він не лідер. Після його бою з Повєткіним залишилося неприємне враження. Я якось не думав про те, щоб вийти на Ділліана. Подивившись бій, чесно скажу, нічого особливого в ньому немає. Це людина, з якою можна боксувати, яку можна перемагати – було б бажання”, – сказав Гассієв.

“На даний момент я б точно не погодився на такий бій, тому що мені ще потрібно провести кілька боїв. А так, проведу два бої і буду готовий боксувати з ним, а також з будь-яким боксером з першої десятки. Бажання у мене величезне, амбіції величезні. Головне, щоб були можливості і були бої. Я хочу швидше повернутися на ринг і показувати хороший бокс”.

У минулому році Гассиев дебютував в суперважкій вазі, нокаутувавши швейцарця Нурі Сефері в першому раунді.

У 2018 році росіянин програв Олександру Усіку в бою за звання абсолютного чемпіона світу в крузервейті.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena