Чемпіон WBC у надважкій вазі Тайсон Ф’юрі (32-0-1, 23 КО) заявив, що посперечався зі своїм тренером Шугаром Хіллом про те, коли нокаутує Олександра Усика (20-0, 13 КО) під час їхнього об’єднавчого бою.
«Якщо Усик зможе вистояти 6 раундів, значить для мене це буде поганий виступ. Точно виграю у нього за 6 раундів, а мій тренер вважає, що за 4 раунди. Ми з ним уклали парі».
Раніше Ф’юрі заявив, що планує оголосити свій наступний бій протягом тижня. Британець не бажає чекати наступного року, коли планує повернутися на ринг Усик.
Нагадаємо, Усик сказав, що поєдинок із Ф’юрі у грудні неможливий. Українцю необхідно відновитись від травм та відпочити після бою-реваншу з Ентоні Джошуа.
Також Усик заявив, що насамперед зацікавлений у поєдинку з Ф’юрі.
Минулого місяця українець за підсумками дванадцяти раундів переміг британця Ентоні Джошуа роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115. Відразу після перемоги Усик викликав на бій Ф’юрі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться