Sportarena

Джошуа: Я не чемпіон і мені дуже боляче

Британець не вийде у ринг цього року

Джошуа: Я не чемпіон і мені дуже боляче - Бокс

Энтони Джошуа, фото - Getty Images

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Ентоні Джошуа заявив, що планує своє повернення наступного року. При цьому британець натякнув, що важко переживає поразку у повторному бою від Олександра Усика.

“Я мав бути на рингу цього року. Я збираюся вийти на ринг наступного року. Я не хочу робити жодних заяв сьогодні і триматися за бої”.

“Коли я буду готовий, я повернуся на ринг. Я не чемпіон, і це просто дуже боляче. Я в спортзалі перебудовую і реструктурую все, що мені потрібно робити всередині та за межами рингу. У моєму житті багато чого відбувається за межами рингу, що ускладнює моє життя на рингу. Так що мені просто потрібно спростити багато речей за межами рингу, а потім просто зосередити всю свою увагу на рингу. Як тільки я це зроблю, наступного року я буду готовий”.

“Моє життя складне. Бокс став для мене трохи складним. Всі просто намагаються максимально використати цей час, поки я боксую, і у них це добре виходить. Але це також впливає на мою активність у рингу. Тому я просто завжди намагаюся відкинути всі ці речі. Це виклик. Я просто намагаюся позбутися цього у цьому році, щоб у наступному році я відчував себе більш зосередженим”.

У серпні Джошуа поступився роздільним рішенням суддів українському боксеру, чемпіону світу в суперважкій вазі за версіями WBA/WBO/IBF/IBO Олександру Усику.

Ей Джей хоче вийти на ринг у наступному бою з Ділліаном Вайтом. Поєдинок може відбутися у разі перемоги Вайта над Джермейном Фракліном.

Ентоні вів переговори з чемпіоном WBC Тайсоном Ф’юрі про проведення бою наприкінці 2022 року. Однак сторони не змогли зійтись у підсумкових деталях контракту, після чого Джошуа відклав повернення на ринг до наступного року.

Раніше британець планував провести свій наступний бій 17 грудня. Потенційними суперниками називалися Отто Валлін та Кріс Арреола.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena