Александр Усик и Энтони Джошуа. Фото - twitter.com/MatchroomBoxing
Екс-чемпіон у надважкій вазі Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) заявив, що збирається нокаутувати володаря титулів WBO, IBF, IBO, WBA Олександра Усика (19-0, 13).
«Мій настрій у першому бою полягав у тому, щоб перебоксувати мого суперника. Тоді я хотів перебоксувати свого суперника, а в суботу хочу нокаутувати його».
«Раніше я більше зосереджувався на різних речах у своїй кар’єрі, наприклад, на тому, щоб мати найкращий джеб, завдавати ударів та не отримувати у відповідь. Але зараз мені все одно наскільки гарний мій джеб. Я маю зосередитися на агресивному аспекті та на змагальному дусі. Мені байдуже, наскільки гарний мій суперник – мій дух суперництва подолає всі перешкоди».
Раніше промоутер Джошуа – Едді Хірн також заявив, що його підопічний нокаутує Усика у реванші.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто придбав права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua