Фото - Getty Images
Екс-чемпіон світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа не думає про завершення кар’єри, навіть якщо програє в реванші чемпіону світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO Олександру Усику.
«Це безумство пропонувати мені піти у відставку. Якби я програв одному з найкращих бійців світу [люди сказали б]: «О, йому слід піти у відставку, він програв одному з найкращих». Що за нісенітниця?”
«Якщо люди справді хочуть, щоб я пішов, це їхнє право. Я нікого не благаю. Люди завжди запитують, і вони мають право на свої питання. Особисто я досі хочу змагатися. Мені це подобається. Я люблю виклики. Іноді я маю сумніви, чи хочу я це робити, це так складно. Це непроста робота, але я маю волю, маю сили, щоб продовжувати кар’єру».
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто набув права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua