Джо Джойс, Getty Images
Британський суперважковаговик Джо Джойс прокоментував бій-реванш українського чемпіона світу за версією WBO/WBA/IBF/IBO в суперважкій вазі Олександра Усика з британцем Ентоні Джошуа.
“Якщо подивитись на Усика зараз, він виглядає небезпечним. Він набрав масу і ухиляється від ударів у стилі Майка Тайсона. Так що Усик покращив свій рівень. Звичайно, Джошуа теж підвищив свій рівень, тому я думаю, що це буде вогняний двобій”.
“Здається, що Усик у вогні, і він уже перемагав Джошуа. Так що все виглядає не дуже добре для Ентоні, але у нього є шанс панчера. Давайте подивимося, над чим він працював зі своєю новою командою і що змінив. Це буде захопливо, я дуже чекаю бою”.
Нагадаємо, переможець бою між Джойсом та екс-чемпіоном світу новозеландцем Джозефом Паркером стане головним претендентом на поєдинок з тріумфатором другого бою Усика та Джошуа. Поєдинок Джойс – Паркер відбудеться 24 вересня.
Читайте також: Усик – Джошуа. У реваншу виникла нова інтрига. У всьому винен Тайсон Ф’юрі
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Минулої осені українець переміг Ентоні одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO. Трансляція буде безкоштовною для глядачів на території України. Показ також буде доступний на регіональних каналах «Суспільного» та на ютуб-каналі Усика – Usyk17.
Джерело: Sportarena.ua