Денис Беринчик, фото - Getty Images
Непереможений американець Кейшон Девіс (11-0, 7 KO) прокоментував анонс майбутнього бою з українським чемпіоном світу за версією WBO у легкій вазі Денисом Берінчиком (19-0, 9 КО).
“Це можливість, на яку я чекав. Денис Беринчик викликав мене, і я відповів. Те, що я збираюся зробити, потрібно побачити, щоб у це повірити”, – сказав Девіс.
Читайте також: Берінчик – Девісу: Не розслабляйся, чуваку! Тебе чекає нелегкий бій
Бій між Берінчиком та Девісом офіційно підтверджено і відбудеться 14 лютого. Місце проведення івента – легендарна арена Медісон-сквер-гарден у Нью-Йорку. Це буде перший титульний бій у кар’єрі 25-річного Кейшона.
Нагадаємо, у травні Берінчик здобув перемогу над мексиканцем Еммануелем Наваррете окремим рішенням суддів. Українець завоював довгоочікуваний титул чемпіона світу за версією WBO у легкій вазі.
Потім Берінчик планував провести свій наступний бій із колишнім чемпіоном світу за версією IBF у другій напівлегкій вазі Джо Кордіною. Українець у жовтні навіть розпочав в Іспанії підготовку до поєдинку.
Кейшон Девіс у своєму останньому поєдинку в листопаді нокаутував у другому раунді аргентинця Густаво Лемоса.
Раніше також стало відомо, що в андеркарді поєдинку Дениса Берінчика та Кейшона Девіса відбудеться бій між американським боксером суперважкої ваги Джаредом Андерсоном та греком Маріосом Колліасом.
Джерело: Sky Sports