Український чемпіон WBO International у легкій вазі Денис Беринчик прокоментував на офіційній прес-конференції майбутній поєдинок проти володаря титулу EBU француза Івана Менді.
«Це місце [Лондон] – місце колишньої слави. Дуже приємно бути тут, на такому великому заході».
«Я, Денис Беринчик, приїхав сюди із рекордом 17-0. Я приїхав по новий пояс і ви всі побачите справжній український бокс».
«Менді – дуже досвідчений боєць. Цей бій дивитиметься вся Україна, вся моя сім’я».
Нагадаємо, у Лондоні Берінчик став срібним олімпійським призером у 2012 році.
Поєдинок Берінчика та Менді пройде в андеркарді зустрічі чемпіона WBC у хевівейті Тайсона Ф’юрі та Дерека Чісори. Бій відбудеться на стадіоні Тоттенхем Хотспур 3 грудня.
Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення Росії Берінчик перебував у лавах територіальної оборони. 34-річний українець востаннє бився у грудні 2021 року, коли одноголосним рішенням суддів здолав росіянина Ісу Чанієва.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться