Sportarena

Берінчик – про бій з Менді: Я приїхав за новим поясом і ви всі побачите справжній український бокс

Бій Берінчик – Менді відбудеться у Лондоні 3 грудня

Берінчик - про бій з Менді: Я приїхав за новим поясом і ви всі побачите справжній український бокс - Бокс

Денис Беринчик, Getty Images

Український чемпіон WBO International у легкій вазі Денис Беринчик прокоментував на офіційній прес-конференції майбутній поєдинок проти володаря титулу EBU француза Івана Менді.

«Це місце [Лондон] – місце колишньої слави. Дуже приємно бути тут, на такому великому заході».

«Я, Денис Беринчик, приїхав сюди із рекордом 17-0. Я приїхав по новий пояс і ви всі побачите справжній український бокс».

«Менді – дуже досвідчений боєць. Цей бій дивитиметься вся Україна, вся моя сім’я».

Нагадаємо, у Лондоні Берінчик став срібним олімпійським призером у 2012 році.

Поєдинок Берінчика та Менді пройде в андеркарді зустрічі чемпіона WBC у хевівейті Тайсона Ф’юрі та Дерека Чісори. Бій відбудеться на стадіоні Тоттенхем Хотспур 3 грудня.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення Росії Берінчик перебував у лавах територіальної оборони. 34-річний українець востаннє бився у грудні 2021 року, коли одноголосним рішенням суддів здолав росіянина Ісу Чанієва.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena