Арсентий Дорошенко, Евгений Мисюра, Валерий Восконян и Максим Марусич. Фото - scpoltava.com
СК Полтава офіційно оголосив про відхід чотирьох футболістів.
Команду залишили голкіпер Валерій Восконян, захисник Євген Місюра, півзахисник Арсентій Дорошенко та форвард Максим Марусич.
Восконян виступав за СК Полтава з 2024 року, сумарно провівши 34 поєдинки. З цього ж часу кольори клубу захищали Місюра (50 матчів та 8 голів) та Марусич (55 матчів та 10 забитих м’ячів). Дорошенко приєднався до команди восени 2025 року, відігравши у її складі 22 поєдинки та забивши 1 гол.
СК Полтава минулого сезону фінішував на останньому місці в УПЛ, набравши лише 13 очок у 30 турах. Майбутню кампанію-2026/27 команда проведе у Першій лізі.
Джерело: СК Полтава