Sportarena

Алі Башир: Схоже, Сіренко проведе бій у січні, в андеркарді у Джервонти Девіса

Українець не виходив на ринг майже рік

Алі Башир: Схоже, Сіренко проведе бій у січні, в андеркарді у Джервонти Девіса - Бокс

Владислав Сиренко. Фото - facebook.com/b1boxing

Джеймс Алі Башир, тренер суперважковаговика Владислава Сіренка, розповів, коли українець повернеться на ринг. Скоріше за все, Сіренко проведе наступний бій у січні в андеркарді поєдинку володаря титулу WBA Regular у легкій вазі Джервонти Девіса.

“Сьогодні Владислав відбоксував 10 раундів. Відбоксував 10 раундів позавчора. Він у досить гарному настрої. Схоже, Сіренко проведе бій у січні. У мене поки що немає дати. Схоже, що це буде Нью-Йорк. Напевно, в андеркарді у Джервонти”, – сказав Алі Башир.

Джервонта Девіс вийде на ринг 7 січня. Американець проведе бій із непереможеним домініканцем Ектором Гарсією.

Сам Сіренко раніше заявляв, що хоче провести бій наприкінці листопада чи у грудні. Зазначимо, що у 2022 році українець не виходив на ринг.

Останній бій Сіренко провів у грудні 2021 року. Українець захистив чемпіонський пояс WBC Asia у надважкій вазі у поєдинку проти свого співвітчизника Андрія Руденка.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena