Шакил О'Нил, Getty Images
Легендарний екс-гравець НБА Шакіл О’Ніл, нині ведучий програми Shaqtin’a Fool, поділився думкою про долю нинішнього розіграшу чемпіонату. За його словами, сезон слід завершити достроково.
“Сезон потрібно завершити. Нехай уряд вирішує проблему з вірусом, щоб він назавжди покинув нас. Мені набридло постійно слухати про те, що чемпіонат потрібно дограти”, – заявив О’Ніл.
НБА не поспішає приймати рішення про відновлення матчів до кінця травня. Сезон може бути дограний в одній або двох локаціях.
Нагадаємо, що НБА розглядає сценарій, при якому старт наступного баскетбольного сезону буде відкладений до грудня.
Останній матч в рамках регулярного чемпіонату було зіграно 12 березня, після чого сезон був припинений через зараження гравця Юти Руді Гобера.
Джерело: Sportarena.ua