Стелла Захарова, merezha.co
Олімпійська чемпіонка з спортивної гімнастики Стелла Захарова заявила, що не варто засуджувати та звинувачувати українських спортсменів, які міняють громадянство на російське. Вона вважає, що в Росії створили кращі умови для розвитку спорту.
«Звинувачувати наших спортсменів не можна. Ми самі своїми руками виштовхуємо їх. Там спорту створили кращі умови. А тут він стоїть з простягнутою рукою. Ми, спортсмени, поза війнами. Ми маємо бути поза всім цим. Ми приносимо олімпійські нагороди, славу. А нас сьогодні своїми руками виштовхують».
«Мільйони людей виїздять і десь миють туалети, доглядають старих людей. За тисячу євро. Чому тут вони не можуть законно отримати цю тисячу? Не бачу, за що потрібно засуджувати спортсменів. Ну, Росія, ну, що поробиш», — цитує Захарову Glavcom.ua.
Захарова виграла золоту медаль в командних змаганнях на Олімпіаді-1980 в Москві. В 1981 році в команді Стелла стала чемпіонкою світу.
Источник: Sportarena.ua