Во время вчерашнего поединка Динамо — Александрия (1:0) на секторе ультрас киевлян появился новый баннер. В нем фаны требуют свободы активисту Марку «Майору», которого задержала полиция.
На Facebook-странице движения «Хто замовив Катю Гандзюк?» появилось объяснение баннеру ультрас Динамо. В нем сообщается, что во Львове было совершено нападение на активистов движения С14 Львов, которые создавали баннеры «Кто заказал Катю Гандзюк». С ними киевляне приходили на сектор в прошлых поединках.
В результате одному из активистов пришлось использовать нож в целях самообороны, после чего его задержали сотрудники правоохранительных органов.
«Українські ультрас, як найбільш активна частина суспільства, ніколи не толерували і зараз не толерують відверте міліцейське свавілля та саботаж розслідувань системних нападів на проукраїнських активістів.
Нагадаємо, що вчора у Львові група оперативних співробітників в цивільному (те, що вони співробітники «поліції» виявилось потім) напала на двох активістів руху С14 Львів за те, що ті наносили трафарети Хто замовив Катю Гандзюк?
Внаслідок нападу групи осіб, які не ідентифікували себе як поліція, один з активістів Марк «Майор» був змушений застосувати ніж з метою самооборони.
Вчора ж йому, з численними процесуальними порушеннями, було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Є інформація, про те що Марка було сильно побито львівськими правоохоронцями», — сообщается в заявлении на Facebook-странице движения.
Напомним, 31 июля в Херсоне было совершено нападение на общественную активистку и чиновницу Екатерину Гандзюк. Неизвестный облил Гандзюк кислотой, она получила химический ожог более 35% тела.
Источник: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться