Санжар: «Перевага Динамо була відчутною, але свій момент Карпати знайшли»

Наприкінці матчу Леви взагалі могли забивати переможний гол.

Роман Санжар. Фото - fckarpaty.com

Головний тренер Карпат Роман Санжар прокоментував результат матчу 12-го туру Favbet Ліги проти Динамо (1:1). Наставник задоволений роботою команди, але не на всі 100 відсотків. Також Санжар вважає, що ця нічия стане поштовхом для Левів.

«Що ж, бойова нічия сьогодні. Якщо аналізувати наші дії, то в першому таймі у нас не вдавалась контргра. Якщо в обороні ми зіграли доволі організовано і в суперника майже не виникало гострих моментів, то в атаці було надто багато браку, не вдавався перехід з оборони у напад, тож практично весь перший тайм ми провели на своїй половині поля», — цитує Санжара офіційний сайт Карпат.

«Наприкінці тайму я казав хлопцям, що ми неодмінно знайдемо свій момент, так і сталося. У перерві просив команду продовжувати терпіти, було важко, важливою була дисципліна на полі».

«У другому таймі пропустили швидкий гол, але хлопці молодці, адже вірили у те, про що ми говорили у перерві, і, зрештою, забили свій м’яч. Попри те, що перевага Динамо була відчутною, свій момент ми знайшли, і наприкінці матчу взагалі могли забивати переможний гол».

«Хочу привітати команду і вболівальників, це очко дуже важливе для нас з точки зору психології. Кожен, хто грав сьогодні, виніс для себе позитив. Вважаю, ця нічия буде поштовхом для нашої команди».

– Чи можна вважати, що команда виконала вашу установку на гру?

– Так, адже виїзну нічию з Динамо вважаю позитивним результатом. Були помилки, які ми пізніше розберемо, але в цілому, відсотків на 85 я роботою команди задоволений.

Карпати посідають десяте місце в турнірній таблиці Favbet Ліги. Від останнього місця команду відділяє два очки. В наступному турі 2 листопада Леви дома зіграють проти Шахтаря.



Источник: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться