Ключковський: Коломойський не має відношення до мого рішення піти з УПЛ

Функціонер - про розмови з президентами клубів і конфлікти в УПЛ.

Маркиян Ключковский, footballua.tv

Колишній віце-президент Прем’єр-ліги Маркіян Ключковський розповів про рішення покинути організацію. Функціонер зазначив, що у нього не має жодних конфліктів з представниками клубів чи УПЛ.


— І в баскетболі, і в футболі зараз стає помітнішою роль Ігоря Коломойського. З посиленням його впливу пов’язують ваш відхід з УПЛ. Це так?

– Ні, це ніякого відношення не має. В футболі завжди були впливові люди, в першу чергу – президенти футбольних клубів. Але це не має ніякого відношення.

— Ви або Ґрімм напряму спілкувались із президентами клубів? Адже Томас говорив, що шукає зустрічі з Ігорем Суркісом.

«Так, з багатьма президентами. В Шахтарі в першу чергу спілкувались з гендиректором клубу, паном Палкіним. Що стосується Динамо, то була велика кількість зустрічей і з президентом Ігорем Суркісом. Вони були від самого початку».

— Наскільки зміна влади в країні впливає на УПЛ?

– Не особливо. Крім того, що президент побував на Суперкубку, особливо ліга не відчула нічого.

— Ви відчували коли-небудь тиск за час роботи в Прем’єр-лізі?

– Жодного. Рішення піти з Прем’єр-ліги є абсолютно моїм власним. Я говорив про це з Томасом ще в кінці вересня. Ми визначили формат передачі справ і все.

— У вас залишились конфлікти в УПЛ чи з представниками клубів?

– Жодного, ми ні з ким не конфліктували. З усіма клубами нормальні робочі відносини. З багатьма людьми з різних клубів я особисто знайомий, тому є також суто людські, дружні стосунки. Сподіваюсь, що як адвокат та юрист зі спортивного права я буду мати відносини як і раніше. Мостів ніхто не спалює. Були за ці півтора року незгоди з різних питань. Але це суто різниця в поглядах, стосунки це не псувало.


Джерело — Ua.tribuna.com



Источник: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться