Колишній віце-президент Прем’єр-ліги Маркіян Ключковський розповів про рішення покинути організацію. Функціонер зазначив, що у нього не має жодних конфліктів з представниками клубів чи УПЛ.
— І в баскетболі, і в футболі зараз стає помітнішою роль Ігоря Коломойського. З посиленням його впливу пов’язують ваш відхід з УПЛ. Це так?
– Ні, це ніякого відношення не має. В футболі завжди були впливові люди, в першу чергу – президенти футбольних клубів. Але це не має ніякого відношення.
— Ви або Ґрімм напряму спілкувались із президентами клубів? Адже Томас говорив, що шукає зустрічі з Ігорем Суркісом.
«Так, з багатьма президентами. В Шахтарі в першу чергу спілкувались з гендиректором клубу, паном Палкіним. Що стосується Динамо, то була велика кількість зустрічей і з президентом Ігорем Суркісом. Вони були від самого початку».
— Наскільки зміна влади в країні впливає на УПЛ?
– Не особливо. Крім того, що президент побував на Суперкубку, особливо ліга не відчула нічого.
— Ви відчували коли-небудь тиск за час роботи в Прем’єр-лізі?
– Жодного. Рішення піти з Прем’єр-ліги є абсолютно моїм власним. Я говорив про це з Томасом ще в кінці вересня. Ми визначили формат передачі справ і все.
— У вас залишились конфлікти в УПЛ чи з представниками клубів?
– Жодного, ми ні з ким не конфліктували. З усіма клубами нормальні робочі відносини. З багатьма людьми з різних клубів я особисто знайомий, тому є також суто людські, дружні стосунки. Сподіваюсь, що як адвокат та юрист зі спортивного права я буду мати відносини як і раніше. Мостів ніхто не спалює. Були за ці півтора року незгоди з різних питань. Але це суто різниця в поглядах, стосунки це не псувало.
Джерело — Ua.tribuna.com
Источник: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться