Андрей Шевченко и Андрей Павелко, ffu.ua
Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко розповів про свою роботу в 2019 році. За його словами, це був досить успішний період, хоча проти нього ведуться замовні кампанії та висуваються фейки.
«2019 рік став одним з найуспішніших для українського футболу за всю історію. І це після яскравого 2018-го, коли в Україні пройшов один з кращих фіналів Ліги чемпіонів УЄФА, а національна збірна стала переможцем групи в першому розіграші Ліги націй! Нами виконані обіцянки щодо будівництва 50 стадіонів і 2000 футбольних майданчиків по всій Україні, а регіональні федерації отримали вже більше 120 тис. м’ячів. Українська асоціація футболу утримує загалом 21 збірну, які виступають на різних міжнародних змаганнях», — написав Павелко у своєму фейсбуці.
«І хоча протягом вже майже двох років проти нашої команди ведуться численні замовні кампанії і висуваються фейкові звинувачення, нам вдалося добитися нових і дуже серйозних результатів».
«Це перемога на чемпіонаті світу юнацької збірної U-20 під керівництвом Олександра Петракова (як і обіцяв, всі футболісти збірної до кінця року отримають за чемпіонські медалі рекордні за всю історію преміальні). Також бачимо супер-успішний виступ національної збірної України під керівництвом Андрія Шевченка в кваліфікації до Євро-2020. Хоча, після невдалого відбору до ЧС-2018 нас багато критикували, вимагаючи заміни головного тренера збірної».
«Ми переможцями вийшли з абсолютно надуманої справи Мораеса, в якій наші суперники, за підтримки окремих осіб з України, прагнули забрати в збірної здобуті у чесних футбольних двобоях 4 очки».
«Щиро дякую кожному співробітнику і пишаюсь командою, яку ми створили і яка протягом всього цього часу працює в Українській асоціації футболу, щодня доводячи свою ефективність! Найкраще результат цієї роботи ілюструють щасливі обличчя вболівальників, зокрема, на матчі Україна-Португалія! Велике дякую кожному вболівальнику за віддану підтримку збірної, дякую команді, футболістам і тренерам! Це наша спільна перемога! Слава Україні».
Цікаво, що Павелко прикріпив до свого запису фото, де він посміхається, а на фоні досить похмуро стоїть Григорій Суркіс. Вчора стало відомо, що між ними відбулася бійка на НСК Олімпійський.
Павелко у лютому цього року став членом Виконкому УЄФА — там він замінив саме Григорія Суркіса. УАФ він очолив у 2015 році.
Источник: Sportarena.ua