Колишній тренер Карпат Ігор Йовічевич розповів про свою теперішню роботу в академії загребського Динамо. Також наставник заявив, що в майбутньому може повернутися в Україну.
— Які у Вас тренерські амбіції? Чи може так статися, що Ви повернетеся працювати знову в Україну?
— Я завжди мріяв працювати в Динамо Загреб. Це для мене рідний клуб. Я дуже радий, що така можливість з’явилася. Отриманий досвід в Хорватії зробив з мене сильнішого тренера, ніж я був до цього. Поки не знаю, як буде далі. Я задоволений, клуб теж задоволений.
«Україна – другий дім для мене. У мене тут залишилося багато друзів. Тому не варто виключати, що одного разу я знову буду працювати в українських командах», — сказав Йовічевич в інтерв’ю Gazeta.ua.
Йовічевич працював в Карпатах з 2013 по 2015 роки. Молодіжну команду загребського Динамо екс-тренер львів’ян очолив в 2017 році.
Нагадаємо, що Динамо Загреб — суперник Шахтаря на груповому етапі Ліги чемпіонів. Команди зіграють між собою 22 жовтня та 6 листопада.
Источник: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться