Екс-тренер Карпат Йовічевич: «Не виключаю, що одного разу знову буду працювати в українських командах»

Зараз наставник працює в Хорватії.

Игор Йовичевич, xsport.ua

Колишній тренер Карпат Ігор Йовічевич розповів про свою теперішню роботу в академії загребського Динамо. Також наставник заявив, що в майбутньому може повернутися в Україну.

— Які у Вас тренерські амбіції? Чи може так статися, що Ви повернетеся працювати знову в Україну?

— Я завжди мріяв працювати в Динамо Загреб. Це для мене рідний клуб. Я дуже радий, що така можливість з’явилася. Отриманий досвід в Хорватії зробив з мене сильнішого тренера, ніж я був до цього. Поки не знаю, як буде далі. Я задоволений, клуб теж задоволений.

«Україна – другий дім для мене. У мене тут залишилося багато друзів. Тому не варто виключати, що одного разу я знову буду працювати в українських командах», — сказав Йовічевич в інтерв’ю Gazeta.ua.

Йовічевич працював в Карпатах з 2013 по 2015 роки. Молодіжну команду загребського Динамо екс-тренер львів’ян очолив в 2017 році.

Нагадаємо, що Динамо Загреб — суперник Шахтаря на груповому етапі Ліги чемпіонів. Команди зіграють між собою 22 жовтня та 6 листопада.



Источник: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться