Збірна США стала переможцем першого розіграшу турніру United Cup

Американські тенісисти у фіналі розгромили Італію

Автор: SPORTARENA

Тэйлор Фритц, фото - Getty Images

Збірна США стала переможцем першого розіграшу командного турніру United Cup у Сіднеї (Австралія).

У фіналі американські тенісисти впевнено обіграли італійців у всіх поєдинках, а матч міксту команди вирішили не проводити. За збірну США грали Джессіка Пегула, Медісон Кіз, Френсіс Тіафо та Тейлор Фрітц.

Під час турніру американці обіграли команди Чехії, Німеччини, Великої Британії та Польщі.

Раніше сербський тенісист Новак Джокович виграв турнір в Аделаїді та зрівнявся за кількістю титулів із Надалем.

США – Італія – 4:0

Джессіка Пегула (США) – Мартіна Тревізан (Італія) – 2:0 (6:4, 6:2)
Френсіс Тіафо (США) – Лоренцо Музетті (Італія) – 1:0 (6:2, відмова)
Тейлор Фрітц (США) – Маттео Берреттіні (Італія) – 2:0 (7:6 (7-4), 7:6 (8-6)
Медісон Кіз (США) – Лючія Бронцетті (Італія) – 2:0 (6:3, 6:2)



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться