Світоліна перемогла Костюк у парному матчі у рамках виставкового турніру World Tennis League

Українки грали один проти одного зі своїми напарницями з Індії

Элина Свитолина, фото - Getty Images

Українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла іншу українку, Марту Костюк, у рамках парного матчу на виставковому турнірі World Tennis League.

Світоліна виступала у тандемі з Маайєю Раджешваран з Індії. Костюк грала з іншою індійською тенісисткою, Анкітою Раїною.

Матч проходив у форматі одного сету. Світоліна та Раджешваран здійснили два брейки проти одного, і у 12-му геймі на прийомі виграли поєдинок.

Світоліна та Костюк зіграли вдруге один проти одного на турнірі World Tennis League. Еліна раніше обіграла Марту в особистій зустрічі – 7:5.

Турнір World Tennis League-2025 проходить в індійському Бенгалуру. Світоліна представляє команду Ястреби, за яку також грають канадець Денис Шаповалов та індійські гравці: Юкі Бамбрі та Маайя Раджешваран. Костюк – у команді Повітряних Зміїв, з австралійцем Ніком Кірьосом, а також індійськими тенісистами Дакшинесваром Сурешем та Анкітою Раїною.

Турнір World Tennis League-2025, на якому зібрано чотири команди, триватиме до 20 грудня. Також у ньому беруть участь Гаель Монфіс, Даніїл Медведєв, Магда Лінетт та Паула Бадоса.


Маайя Раджешваран/Еліна Світоліна (Індія/Україна) – Марта Костюк/Анкіта Раїна (Україна/Індія) – 1:0 (7:5)



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться