Снігур у напруженій боротьбі програла у чвертьфіналі турніру ITF у Сербітоні

Українка на тай-брейку третього сета програла Яніні Вікмаєр із Бельгії

Автор: SPORTARENA

Дарья Снигур, фото - Getty Images

Українська тенісистка Дар’я Снігур поступилася у чвертьфіналі турніру ITF W100 у британському Сербітоні.

Українка у двогодинному поєдинку програла Яніні Вікмаєр із Бельгії. Перший сет виграла бельгійка, тоді як у другому перемогла українка.

У вирішальній партії Дар’я двічі виходила вперед із брейком, але втрачала подачу. На тай-брейку перемогла Вікмаєр, яка й вийшла у півфінал.

Нагадаємо, у першому колі Снігур обіграла четверту сіяну Кімберлі Біррелл з Австралії. У другому раунді українка перемогла представницю Туреччини Зейнеп Сонмез.


Яніна Вікмаєр (Бельгія) – Дар’я Снігур (Україна) – 2:1 (6:4, 4:6, 7:6(4))



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться