Людмила Кіченок завершила виступ у парному розряді турніру у Цинциннаті на стадії 1/8 фіналу

Українка в парі з латвійкою Остапенко поступилася дуету зі США

Автор: SPORTARENA

Людмила Киченок и Елена Остапенко. Фото - Getty Images

Українсько-латвійський дует Людмили Кіченок та Єлени Остапенко поступився у другому раунді парного розряду турніру WTA 1000 у Цинциннаті (США).

Суперницями Кіченок та Остапенко були представниці США Аліша Паркс та Тейлор Таунсенд. Зустріч тривала майже півтори години.

У першій партії українка з латвійкою вели 4:1, потім 5:2. Але в підсумку суперницям вдалося перевернути сет на свою користь, відігравши три сетпойнти. Тай-брейк приніс успіх американкам – 7:4.

Кіченок з Остапенко не зуміли відійти від такої невдачі і другий сет програли розгромно – 1:6. Таким чином, торішні чемпіонки турніру у Цинциннаті склали свої повноваження.


Людмила Кіченок / Єлена Остапенко (Україна / Латвія, 5) – Аліша Паркс / Тейлор Таунсенд (США) – 0:2 (6:7(4), 1:6)



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться