Жіноча тенісна асоціація (WTA) представила претенденток на звання найкращої тенісистки жовтня. Це Іга Швентек з Польщі, американка Софія Кенін і Аріна Соболенко з Білорусі.
19-річна Швентек у фіналі Ролан Гаррос обіграла саме Софію Кенін з рахунком 6:4, 6:1. Полька виграла свій перший турнір серії Великого шолому.
Аріна Соболенко стала чемпіонкою турніру WTA в Остраві (Чехія), у фіналі обігравши співвітчизницю Вікторію Азаренко — 6:2, 6:2.
У голосуванні може взяти участь кожен бажаючий, перейшовши за посиланням. Переможницю оголосять вже найближчої п’ятниці.
Нагадаємо, у вересні кращою тенісисткою місяці була визнана японка Наомі Осака, яка виграла US Open.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться