Sportarena

Швентек, Кенін і Соболенко претендують на звання найкращої тенісистки жовтня

Голосування продовжиться до п'ятниці

Швентек, Кенін і Соболенко претендують на звання найкращої тенісистки жовтня - Теніс

Ига Швентек, Getty Images

Жіноча тенісна асоціація (WTA) представила претенденток на звання найкращої тенісистки жовтня. Це Іга Швентек з Польщі, американка Софія Кенін і Аріна Соболенко з Білорусі.

19-річна Швентек у фіналі Ролан Гаррос обіграла саме Софію Кенін з рахунком 6:4, 6:1. Полька виграла свій перший турнір серії Великого шолому.

Аріна Соболенко стала чемпіонкою турніру WTA в Остраві (Чехія), у фіналі обігравши співвітчизницю Вікторію Азаренко — 6:2, 6:2.

У голосуванні може взяти участь кожен бажаючий, перейшовши за посиланням. Переможницю оголосять вже найближчої п’ятниці.

Нагадаємо, у вересні кращою тенісисткою місяці була визнана японка Наомі Осака, яка виграла US Open.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena