Лопатецька знялася з матчу першого раунду турніру ITF в Фрідек-Містеку

Українка вирішила не продовжувати при рахунку 2:6, 3:5

Дарья Лопатецкая, btu.org.ua

Українська тенісистка Дарина Лопатецька покинула турнір ITF в чеському Фрідек-Містеку після першого ж раунду.

17-річна спортсменка програла перший сет американці українського походження Кеті Волинець з рахунком 2:6, а по ходу другої партії за рахунку 3:5 вирішила не продовжувати гру.

Вже 21 вересня Лопатецька може стартувати на турнірі ITF25 в чеському Пршерові. Вона знаходиться на першому місці в альтернативному списку попадання в кваліфікацію.

Раніше повідомлялося, що Дарина виступить в основній сітці юніорського Ролан Гаррос. Вона пробилася туди завдяки наявності дорослого рейтингу.

Зараз Лопатецька займає 350-е місце рейтингу WTA.

ITF25. Фрідек-Містек (Чехія). Перший раунд

Кеті Волинець (США) – Дар’я Лопатецька (Україна) 2:0 (6:2, 5:3)



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться