Лідер збірної України з волейболу Олег Плотницький прокоментував перемогу над Канадою (3:1) у сьомому матчі Ліги націй-2026.
“Вчора була важка перемога і гра була важка, як і очікувалося, дотерпіли, дотиснули всі разом як одна команда. Думаю, в таких іграх формується командний стрижень – і вчора ми трохи його прокачали на майбутнє”.
“Дуже добре, що увійшли до топ-10, тепер потрібно утримувати цю позицію та створювати собі умови для можливого покращення ситуації у рейтингу”.
“Загалом, поки добре граю, є що покращити, тому перед третім тижнем працюватиму над тим, що менш краще виходить на майданчику”.
“Гра з Болгарією? Упевнений, що це буде найскладніший матч із усіх чотирьох, але ми 100% спробуємо виграти його, а далі – гра покаже”, – сказав Плотницький.
Читайте також: Україна – Канада. Відео огляд матчу за 26 червня
Команда Лосано здобула п’яту перемогу в Лізі націй-2026 і третю поспіль. Раніше українці обіграли Китай (3:1), Кубу (3:0), Бразилію (3:1) та чинних чемпіонів світу Італію (3:0). Також синьо-жовті поступилися Японії (0:3) та Польщі (2:3).
Україна набрала 16 очок та очолила турнірну таблицю Ліги націй. Наступний поєдинок команда Лосано проведе проти Болгарії 28 червня, початок – о 14:00 за київським часом.
Джерело: Sport.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться