Також глава держави нагородив спортсменів орденами «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів, княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів та медалями «За працю і звитягу», а тренерів – орденами княгині Ольги ІІ ступеня, медалями «За працю і звитягу» і присвоїв почесні звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».
“Ви додаєте Україні гордості, можливості пишатися людьми, силою українців та потужних українських досягнень”, – наголосив Президент України.
“І кожен, хто здобуває повагу світу до українського характеру та Української держави, допомагає всім нам. Допомагає народу вистояти. Допомагає вистояти нашим бійцям на фронті в боротьбі за нашу незалежність”.
Україна вперше в історії виграла медальний залік зимових Дефлімпійських ігор з 19 медалями в активі: 10 золотих, 5 срібних та 4 бронзові.
https://twitter.com/ZelenskyyUa/status/1768971844726444194
Джерело: Сайт Президента Украины
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться