На змаганнях у французькому Антоні синьо-жовті здобули п’ять нагород. Востаннє подібний результат українська команда показувала у 2005 році.
Нагадаємо, на Євро-2026 Ольга Сопіт стала чемпіонкою у рапірі. Бронзові медалі здобули Аліна Комащук у шаблі, а також збірні у командних змаганнях у чоловічій шпазі (Роман Свічкар, Нікіта Кошман, Євген Макієнко та Михайло Краснюк), жіночій шпазі (Олена Кривицька, Інна Бровко, Анна Максименко та Яна Шемякіна) та жіночій рапірі (Дарія Миронюк, Аліна Полозюк, Ольга Сопіт та Крістіна Петрова).
Збірна України посіла четверте місце у медальному заліку. Найкращою на турнірі стала збірна Італії, в активі якої чотири золоті, одна срібна та дві бронзові медалі.
Джерело: Суспільне Спорт
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться