Ирина Геращенко. Фото: AP
Українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко прокоментувала свою перемогу на жіночому турнірі меморіалу Віталія Лонського-2026 у Бердичеві.
«Загалом задоволена. До 1.92 м усе вдалося: усі висоти взяла з першої спроби. На жаль, 1.97 м сьогодні не підкорилися, але це робочий процес. Не знаю, просто така цифра прийшла в голову. Не думала заздалегідь, яку висоту буду замовляти. Стрибнула 1.92 м і подумала, що далі буде 1.97 м. Можливо, логічніше було ставити 1.98 м, щоб оновити найкращий результат сезону. Але треба працювати — ось що скажу».
«Ми планували виступити на двох стартах поспіль, але хотіли подивитися на мій стан після першого турніру. Самопочуття було хорошим, тож вирішили стрибати. Змагання — це завжди свято, а особливо вдома».
Нагадаємо, Геращенко підкорила висоту в 1.92 м, до цього жодного разу не припустившись помилок. Зазначимо, що ця перемога стала для Ірини дебютною на цьому турнірі.
Джерело: Суспільне Спорт