Філадельфія в овертаймі обіграла Піттсбург і вийшла до чвертьфіналу плейоф НХЛ

Вегасу знадобилося два овертайми для перемоги над Ютою

Филадельфия Флайерс - Питтсбург Пингвинз, фото - Getty Images

У плейоф Національної хокейної ліги (НХЛ) відбулися три матчі першого раунду.

Монреаль у гостях переміг Тампу – 3:2. Канадієнс ведуть у серії (3:2) і наступного матчу на своєму майданчику можуть оформити вихід у наступний етап.

Філадельфія закинула єдину шайбу в овертаймі з Піттсбургом – 1:0. Переможний гол записав на свій рахунок Кемерон Йорк на 18-й хвилині додаткового часу. Флаєрс виграли серію (4:2) і вийшли до чвертьфіналу плейоф.

Вегас у гольовій перестрілці вирвав перемогу над Ютою – 5:4. Для визначення переможця потрібен другий овертайм. Голден Найтс закинули переможну шайбу на 26-й хвилині додаткового часу, граючи у меншості.


Тампа-Бей Лайтнінг – Монреаль Канадієнс – 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Рахунок у серії – 2:3

Філадельфія Флаєрс – Піттсбург Пінгвінз – 1:0 ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Рахунок у серії – 4:2

Вегас Голден Найтс – Юта Маммот – 5:4 ОТ (1:1, 2:1, 1:2, 1:0)

Рахунок у серії – 3:2



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться