Sportarena

Жіноча команда Ворскли програла Селтіку в матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів

Путівку у груповий етап отримала шотландська команда

ЖФК Селтік - ЖФК Ворскла 2:0 огляд матчу, відео голів за 26 вересня

ЖФК Селтик - ЖФК Ворскла, фото - vorskla.com.ua

Жіноча команда Ворскли програла Селтіку у другому, виїзному матчі кваліфікації Ліги чемпіонів-2024/25 серед жінок – 0:2.

Перший тайм пройшов без забитих м’ячів. Шотландки зуміли відкрити рахунок незадовго після перерви завдяки голу Емми Лоутон. Далі Лорен Егнью забила другий м’яч, встановивши остаточний рахунок.

Нагадаємо, у першому матчі Ворскла програла Селтіку з рахунком 0:1. До групового етапу жіночої ЛЧ вийшла шотландська команда. Зазначимо, що обидва поєдинки, номінально “домашній” для полтавчанок та “гостьовий”, пройшли на стадіоні імені Альберта Бартлетта в місті Ейрдрі.

Раніше із розіграшу Ліги чемпіонів серед жінок вибув Колос.

Жеребкування групового етапу пройде 27 вересня, а сам етап заплановано з 8 жовтня до 18 грудня. Плей-оф відбудеться з 18 березня по 27 квітня. Фінал жіночої Ліги чемпіонів пройде в Лісабоні на “Жозе Алваладе” в травні 2025 року.


  • Ліга чемпіонів серед жінок. Кваліфікація. Матч-відповідь

Селтік – Ворскла – 2:0 (0:0)

Голи: Лоутон, 52, Егнью, 63

Перший матч – 1:0

варіант матеріалу

Теги: Футбол

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena