Фото Павла Кубанова, УАФ
Нападник Бенфіки та збірної України Роман Яремчук розповів про звірства армії росії в нашій країні, а також вкотре закликав світ зупинити війну.
«Я – Роман Яремчук, гравець Бенфіки та національної збірної України, українець, батько, син. Я людина, і моє серце розбите, адже у моїй рідній країні йде війна, зруйновані міста, щодня гинуть мирні люди, серед яких уже понад 100 дітей.
Російська армія безжально та цілеспрямовано знищує українців, створюючи гуманітарну катастрофу в наших містах. Це справжній геноцид!
Алісі з Охтирки було 8, її родину розстріляли. Кирилу з Маріуполя було лише два. Софії з Нової Каховки було шість, а її братові щойно виповнився один місяць. На жаль, список загиблих в Україні дітей поповнюється щодня. Просто зараз ми маємо зупинити Путіна та захистити Україну!
Коли я говорю “ми”, я маю на увазі кожного з нас. Кожен голос важливий! Не мовчіть, інформуйте про війну в Україні, говоріть про жорстокі вбивства наших дітей.
Зупиніть війну! Врятуйте життя дітей України!», – написав футболіст у своєму Інстаграмі.
Рано вранці 24 лютого росія здійснила ракетний обстріл та авіабомбардування більшості українських міст, а потім розпочала повномасштабне військове вторгнення. Війна проти Росії триває вже 32-й день.
Джерело: Sportarena.ua