Шахтар у зв’язку з перервою на поєдинки збірних отримав п’ять вихідних після матчу з Колосом (3:1).
Донецька команда збереться на своїй базі у Святошино в суботу, 13 листопада. Команда Роберто Де Дзербі розпочне підготовку до матчу проти Руху без гравців, які були викликані до розташування своїх національних збірних.
Після перемоги над Колосом (3:1) та осічки Динамо у матчі з Ворсклою (1:2) донеччани очолили турнірну таблицю чемпіонату України.
З Рухом оранжево-чорні зіграють 20 листопада. Зустріч відбудеться на НСК Олімпійський у Києві.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться