Вінгер Шахтаря Михайло Мудрик підбив підсумки перемоги над Колосом у 14-му турі української Прем’єр-ліги (3:1).
Після вчорашньої перемоги оранжево-чорні зрівнялися за очками з Динамо, обійшовши киян у таблиці за індивідуальними показниками.
“Чи сподобалася гра проти Колоса? Так, дуже, в першу чергу, це перемога команди. Колос – молодці, хороший клуб, вони показали гарну гру”, – сказав Мудрик.
“Установка Де Дзербі? Просив багато відкриватися за спину, у глибину відігравати, брати ініціативу на себе, обігравати один в один, загострювати та змінити рахунок з 2:1”.
“Динамо? Ми обігнали їх. Це те, до чого ми йшли. Раніше у нас була осічка, а зараз Динамо припустилося помилки, тож тепер все залежить тільки від нас. Треба втримувати перше місце і збільшувати відрив”.
Після паузи на міжнародні матчі Шахтар зіграє з Рухом в УПЛ, а потім з Інтером у Лізі чемпіонів.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться