Юрий Максимов, shakhtar.com
Головний тренер Ворскли Юрій Максимов поділився враженнями від сенсаційної перемоги над Динамо (2:1) у 14-му турі УПЛ.
“Найголовніше, що ми били не абикуди. Важко грати проти Динамо, ми це чудово розуміємо. У них лавка, у заявці 30 людей. Сьогодні грали 11 на 11, і десь нам пощастило. Хлопці молодці, витримали, вітаю їх . Повірте, обіграти Динамо важко”, – сказав Максимов.
“Так, ми трохи недорахувалися футболістів, хтось відновлюється. Чеснаков вийшов на розминку, каже, що не може, не хоче підводити команду. Ми випустили Челядіна. Пуцлін після ковіду. Це у всіх такі проблеми”.
“З Динамо важко грати, але не хотілося бити м’яч абикуди. Це футбол, але вибивати просто м’яч — це не по мені. Краще нехай ми програємо, але сідати у штрафний майданчик і оборонятися — я цього не розумію. Говорив гравцям йти вперед. Нічого страшного, якщо пропустимо. Потрібно грати та намагатися”.
“Виграти – завжди приємно, у Динамо – подвійно. А мені – втричі, тому що я грав за цю команду. Знаю, що таке обіграти Динамо. На виїзді. У нас лавки взагалі не було. Я вдячний футболістам”.
Після перемоги над Динамо Ворскла піднялася на третє місце УПЛ. Після паузи на міжнародні матчі команда Максимова зустрінеться із Маріуполем.
Джерело: Sportarena.ua