Sportarena

Коноплянка: Якщо Де Дзербі десь перегинав палку, я йому казав: «Давай трохи з повагою», а він хотів якось зачепити

Під керівництвом Де Дзербі Коноплянка зіграв лише у трьох поєдинках першого сезону 2021/22

Коноплянка: Якщо Де Дзербі десь перегинав палку, я йому казав: «Давай трохи з повагою», а він хотів якось зачепити - Чемпіонат України

Евгений Коноплянка, shakhtar.com

Екс-вінгер збірної України Євген Коноплянка прокоментував свій період виступів за Шахтар під керівництвом італійського фахівця Роберто Де Дзербі, а також розповів про труднощі у їхніх взаєминах.

“Чи була у мене образа на Де Дзербі? Знаєте, так. Як футболіст, я був по-спортивному злий, тому що не грав, ніхто не хотів навіть давати шанс. Я на тренуваннях з ним рубався. Він хотів мене дістати, щоб я щось гостре сказав і пішов із команди. А я все це знаю, і запитав: Що ти від мене хочеш? Скажи мені в обличчя». Він такий, що й казав в обличчя”.

“Ми говорили з ним по-чоловічому, я попереджав: «Тільки ж не буйство при всіх». У нас були такі сутички на полі, які бачили хлопці… Але в професійному плані сутички. Не було такого, щоб я просив його закрити рота чи ще щось. Я все робив. Якщо він десь перегинав палку, я йому казав: «Давай трохи з повагою», а він хотів якось зачепити”.

Коноплянка виступав за Шахтар з 2019 по 2022 рік. Роберто Де Дзербі очолював команду у першій частині сезону 2021/22, а після повномасштабного вторгнення росії залишив клуб.

При італійському спеціалісті Євген Коноплянка провів лише три гри за Гірників – одну в УПЛ і дві в Лізі чемпіонів.

Крім Шахтаря, за свою кар’єру Євген виступав у Дніпрі, Севільї, Шальке та Краковії. Коноплянка зіграв 87 ігор за збірну України, забивши 21 гол. Вінгер брав участь у ЧЄ-2012 та ЧЄ-2016, носив капітанську пов’язку синьо-жовтих.

З Дніпром хавбек виходив у фінал Ліги Європи (2014/15), із Севільєю – тріумфував у ЛЄ-2015/16. Сезон 2017/18 приніс українцеві срібні медалі Бундесліги. У сезоні-2019/20 Коноплянка став чемпіоном України у складі Шахтаря.

Останнім клубом гравця став Клуж. Із січня цього року Євген залишався без клубу після від’їзду з Румунії. За Клуж хавбек зіграв у чотирьох матчах минулого сезону, провівши на полі сумарно менше ніж годину. А вже у липні українець офіційно завершив кар’єру.

Коноплянка нині займається роботою з двох напрямків. Євген став творцем кіберспортивної організації kONO.ECF, а також відкрив скаутську агенцію спільно з Романом Зозулею.

варіант матеріалу

Джерело: Tribuna.com

Или аккаунт Sportarena