Луиш Каштру. Фото - shakhtar.com
Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру прокоментував вимушену паузу в УПЛ через пандемію коронавірусу. За словами португальця, гравцям доведеться заново набирати форму.
“Зараз всі в неідеальній формі. Світ переживає далеко не кращі часи, ми все від цього страждаємо. Після перерви доведеться довго відновлюватися. Це нова для нас ситуація”, – заявив Каштру.
“Поки ми тільки намагаємося передбачити, якою буде наше життя через тиждень або місяць. Всі втрати ми оцінимо пізніше. Проаналізуємо і зробимо кращий план підготовки до першого офіційного матчу, коли б він не був”.
Шахтар пішов на вимушену паузу, очолюючи турнірну таблицю після 23 турів, маючи 13-очкову перевагу над Зорею і Динамо (59 проти 46). Також команда Луїша Каштру виграла в першому матчі проти Вольфсбурга (2:1) в 1/8 фіналу Ліги Європи.
УЄФА дав внутрішнім чемпіонатам час до 3 серпня для того, щоб завершити сезон.
Джерело: Sportarena.ua