Sportarena

Каштру: Повністю налаштовані на Динамо, готував команду до відновлення сезону в кінці травня

Сьогодні Гірники в черговому спарингу розбили Оболонь-Бровар.

Каштру: Повністю налаштовані на Динамо, готував команду до відновлення сезону в кінці травня

Луиш Каштру. Фото - shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру прокоментував стан команди після перемоги в спарингу з Оболонню-Бровар (4:0).

За його словами, хоч команда знаходиться не в найкращих кондиціях, підготовка йшла як раз до відновлення чемпіонату в кінці травня.

“Повністю налаштовані на Динамо. Ще є три дні, щоб закінчити підготовчий процес. Ми передбачали, що чемпіонат може початися 31 числа. Готував команду, так і сталося, ми підготовлені. Це не означає, що ми знаходимося в суперкондіціях”, – заявив Каштру .

“Зараз є нові дані, що можна проводити 5 замін. Це дозволяє, якщо хлопці будуть відчувати себе не зовсім комфортно, замінити їх. Грати проти Динамо важливо для нас. На жаль, не буде уболівальників. Постараємося зробити все, щоб перемогти, будемо залишатися собою.

Ми дуже добре налаштовані. Постараємося перемогти таку хорошу команду, як Динамо. Наше життя має сенс лише тоді, коли ми граємо. Немає сенсу, коли тренуємося індивідуально вдома. Це не нормально. Наша природа і професія передбачає роботу на свіжому повітрі, проведення кількох матчів в тиждень. Але це сталося з усім світом. Багато людей постраждали. Ми нудьгували по матчах, тренувань, по нашому житті.

Оболонь-Бровар – команда не з УПЛ, у них є складнощі. Але результат – і наша заслуга. Ми закінчили з хорошим результатом, це завжди добре, хоч нас це зараз і не цікавить. Були хороші моменти і не дуже. Ми почали добре, з цікавою динамікою. Але в кінці першого тайму втратили в організації. У другому таймі контролювали гру”.

Поєдинок Шахтаря і Динамо пройде 31 травня. Він пройде на НСК Олімпійський і розпочнеться о 17:00.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena