Півзахисник Шахтаря Егіналду підбив підсумки зустрічі з Динамо (1:1) в 11-му турі УПЛ.
” Звичайно, нам прикро, що не зуміли завершити цей матч перемогою. Ми провели, як на мене, феноменальний поєдинок і діяли дуже якісно в організації моментів та побудові гри. Проте, на жаль, таке стається у футболі, ти не завжди отримуєш те, чого заслуговуєш”.
“Усі наші голи – це завжди робота всього колективу, і ми працюємо командно, тож сьогоднішній гол не є винятком”.
Дивіться також: Динамо – Шахтар. Відео огляд матчу за 27 жовтня
” Грати в меншості завжди дуже складно, і це позначилося на малюнку нашої гри. Як уже наголошував, ми домінували та демонстрували гарний атакувальний футбол, однак, на жаль, грати вдесятьох складно, тим більше проти такого опонента, як Динамо”.
Гірники, граючи понад півгодини у меншості, втратили перемогу над столичним клубом на останніх хвилинах. Нічию біло-синім приніс гол Караваєва.
Шахтар йде на четвертому місці у турнірній таблиці УПЛ. 30 жовтня команда Маріно Пушича зіграє проти Зорі у 1/8 фіналу Кубка України, після чого зустрінеться з Чорноморцем у Прем’єр-лізі 2 листопада.
Джерело: Шахтер
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться