Sportarena

Динамо перервало 30-матчеву безпрограшну серію в УПЛ

Кияни програли Ворсклі в рідних стінах

Динамо перервало 30-матчеву безпрограшну серію в УПЛ - Чемпіонат України

Динамо, фото - УПЛ

Динамо перервало 30-матчеву безпрограшну серію у чемпіонаті України.

Сьогодні, 6 листопада, столична команда на НСК Олімпійський поступилася Ворсклі (1:2) у 14-му турі УПЛ.

Попередня поразка біло-синіх в УПЛ датована 8 листопада 2020 року. Тоді команда Мірчі Луческу програла Шахтарю (0:3).

Динамо, як і раніше, лідирує в лізі, випереджаючи Шахтар на три очки. Але Гірники свій матч 14-го туру проти Колоса зіграють у неділю.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena