Динамо, фото - УПЛ
Динамо перервало 30-матчеву безпрограшну серію у чемпіонаті України.
Сьогодні, 6 листопада, столична команда на НСК Олімпійський поступилася Ворсклі (1:2) у 14-му турі УПЛ.
Попередня поразка біло-синіх в УПЛ датована 8 листопада 2020 року. Тоді команда Мірчі Луческу програла Шахтарю (0:3).
Динамо, як і раніше, лідирує в лізі, випереджаючи Шахтар на три очки. Але Гірники свій матч 14-го туру проти Колоса зіграють у неділю.
варіант матеріалу
Джерело: Sportarena.ua