Лео Агостиньо. Фото - soccerzz.com
Динамо не підписуватиме 19-річного вінгера Корінтіанса Лео Агостіньо.
Бразилець якийсь час перебував на перегляді у розташуванні киян. Повідомлялося, що трансфер уже погоджено, і футболіст готується пройти медогляд, перш ніж підписати п’ятирічний контракт.
За оновленою інформацією, Агостіньо не вразив тренерський штаб як першої, так і юнацької команд. Гравець у понеділок покине тренувальний табір Динамо у Туреччині.
Динамо готується до матчу з латвійським РФШ у восьмому турі Ліги Європи, який пройде 30 січня. Раніше повідомлялося, що кияни проведуть спаринг із польською Вечистою 29 січня, після чого вирушать до Гамбурга на поєдинок єврокубку.
Після гри в Лізі Європи біло-сині у Туреччині продовжать підготовку до весняної частини сезону. Кияни зіграють спаринги зі Шкендією (6 лютого) та Есб’єргом (10 лютого).
Динамо пішло на зимову паузу у статусі лідера УПЛ — біло-сині на п’ять очок випереджають Олександрію та на десять — чинного чемпіона Шахтар (у Гірників, при цьому, на один зіграний матч менше). У наступному (18-му) турі УПЛ кияни приймуть Карпати, базова дата – 22 лютого.
Джерело: Динамомания